28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
A Win 7-ben hol tudom a kibaszott kormányomat kalibrálni?

Végre itthon vagyok és tudnám használni, de a laptopra most telepítettem fel a driverét (ami megint egy külön történet, hogy miért telt kb. fél órába), de ez a szar úgy ismerte fel, ha középen van a kormány, akkor szerinte negyed fordulattal balra áll.

A kibaszott win7-ben meg sehol sem találom meg a kalibrálást, ami xp-n a vezérlőpultból elérhető.

Vissza

Fórumszabályzat