Kb. egy óra szarakodás után kihúztam és visszadugtam és voálá, jól felismerte
.
De tele van már a tököm ezzel a kibaszott automatizálással. A sok balfasz miatt, akik képtelenek beállítani bármit is kiveszik a manuális beállítás lehetőségét, ami régen persze megvolt, de egy büdös szóval nem írnák oda, hogy felesleges is keresni, mert az autómatikus felismerésen kívül nincs más lehetőség.
