A problémám a következő: - Felrakom a Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy-t, elindítom a játékot de annak már a menüjében brutálisan beszaggat az egész, majd ez fojtatódik a játékban. Eleddig semmi problémám nem volt vele simán ment, januárban még nem volt vele semmi problémám...
Tanács?
"Vagy találunk ott utat, vagy építünk egyet."- Hannibal