28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Adamra
Adamra [278]
A problémám a következő: - Felrakom a Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy-t, elindítom a játékot de annak már a menüjében brutálisan beszaggat az egész, majd ez fojtatódik a játékban. Eleddig semmi problémám nem volt vele simán ment, januárban még nem volt vele semmi problémám...
Tanács?

"Vagy találunk ott utat, vagy építünk egyet."- Hannibal

Vissza

Fórumszabályzat