28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11 - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

attilusz
attilusz [192]
levettem performance-re és most jó THX
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Azért mert 256-os.Ennek már kell az 512vram.

Nekem is 9600GT-m van, pöpec kártya bőven a mai napig.Annyit csináljál hogy a control panel-ben állítgassál 1-2 dolgot.Vagy egyszerűbb ha leveszed "performance"-re, és elméletileg nem fog vibrálni.Nálam legalábbis ez megoldotta(valami extra funkciót nem bír, de sztem az új nvidia driverben már bennefog ez is szerepelni bugfix-ként)

juventushungary.hu

attilusz
attilusz [192]
haveromnak 256-os nVIDIA videó kártyája van és neki nem vibrál csak akad mint a rosseb. Nekem meg 9600gt-vel vibrál meg egyebek de a játékmenet fut rendesen ez hogy lehet?

Vissza

Fórumszabályzat