28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csillagkapu - Stargate



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Ez a rész nekem is tetszett! Amit írtál az valóban egy iylen kényszeredett húzás volt, ráadásul pont egy rosz szereplővel.

A drámai szállal az a baj, hogy túl sok logikus dolgot kell figyelmen kívül hagyni hozzá, hogy érezhető lehessen... kár.

Man literally too angry to die

xeLaR
xeLaR [4247]
2x03
Na...újra vmi érdekes is történik. Nem volt túlzottan jó rész, de örültem, hogy legalább nem annyira gáz, mint a múltkori...najó, kimondom, ez jó volt. Legalábbis sztem. Volt benne egy kis izgalom, és a dráma is egész jól lett felépítve. És egy elég meglepő vége lett.
Bajom viszont azzal van,SPOILER
hogy pont Telford-ot intézték el. Utáltam az első évadban, mert tényleg egy szemét dög volt, de a Lucian megszállás alatt, meg a mostani részben is tökre szimpatikus volt. Legalábbis szimpatikusabb, mint a Rush-Young idióta páros. Remélem vhogy csak visszakerül majd a Destiny-re, mint Rush meg akik egyszer egy bolygón rekedtek. Köcsög húzás lenne így elintézni egy érdekes karaktert...

Következő részben pedig kiderül, hogy mi van Chloe-val...nem várok sok jóra

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Vissza

Fórumszabályzat