2x03
Na...újra vmi érdekes is történik. Nem volt túlzottan jó rész, de örültem, hogy legalább nem annyira gáz, mint a múltkori...najó, kimondom, ez jó volt. Legalábbis sztem. Volt benne egy kis izgalom, és a dráma is egész jól lett felépítve. És egy elég meglepő vége lett.
Bajom viszont azzal van,
SPOILERhogy pont Telford-ot intézték el. Utáltam az első évadban, mert tényleg egy szemét dög volt, de a Lucian megszállás alatt, meg a mostani részben is tökre szimpatikus volt. Legalábbis szimpatikusabb, mint a Rush-Young idióta páros. Remélem vhogy csak visszakerül majd a Destiny-re, mint Rush meg akik egyszer egy bolygón rekedtek. Köcsög húzás lenne így elintézni egy érdekes karaktert...
Következő részben pedig kiderül, hogy mi van Chloe-val...nem várok sok jóra

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-