Nahát, tényleg erre a hétre esedékes a megjelenés, én meg még a Fallout 3 DLC-k közül sem játszottam végig mindet, egy kicsit le vagyok maradva. Remélem, az Obsidian ezt most nem szúrta el, bár itt már egy meglévő erős alapra építkezhettek, olyankor pedig nem szoktak nagyot hibázni.
Az egyébként hogy lehet, hogy most 12:20 perc van, de a hírben az látszik, hogy 13:42-kor került ki az oldalra? El van állítódva a Dome belső órája, vagy csak ennyire előre dolgoztok.
