Azt viszont meg lehet mondani, hogy az MW2 SP része semmiféle előrelépést nem hozott a COD4-ével szemben. (Persze voltak új, látványos elemek, de a rengeteg különböző Player Caracter, és azoknak 2 másodpercenkénti halála rombolta az egész játékot.) Esszenciájában ugyan az maradt, mint a 2003-as előd. Amivel baj nincs, csak 2003 nem állja meg a helyét 2009-ben.
Az viszont érdekes, hogy tényleg nincs konkurencia. De le merem fogadni, ha most kijött volna egy teljesen innovatív dolog, egy ismeretlen név egy garázsstúdiótól, az lehetett volna akármilyen jó, új, valóban év játéka, a COD biztos megverte volna.... És ez szomorú... -.-
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

