28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Igen, ugyanakkor a drága pénzéhességükkel azt is elérték, hogy kicsinálják a multit. Megértem én, hogy ne lehessen törttel tolni, de a Dedikált szerverek kinyírása nem egy szimpla érvágás, hanem a játék komolyan vételének totális és teljes ellehetetlenítése. Így viszont az MW2 multijáról külön nem is tudok vitatkozni, ugyanezen ok miatt, valamint amiatt, hogy az utolsó Call of Duty, ami nálam létezik, az bizony a United Offensive, és onnantól le a lejtőn. Az volt az utolsó CoD amiért pénzt voltam hajlandó adni, és ez nem fog változni valószínűleg.

Azt viszont meg lehet mondani, hogy az MW2 SP része semmiféle előrelépést nem hozott a COD4-ével szemben. (Persze voltak új, látványos elemek, de a rengeteg különböző Player Caracter, és azoknak 2 másodpercenkénti halála rombolta az egész játékot.) Esszenciájában ugyan az maradt, mint a 2003-as előd. Amivel baj nincs, csak 2003 nem állja meg a helyét 2009-ben.

Az viszont érdekes, hogy tényleg nincs konkurencia. De le merem fogadni, ha most kijött volna egy teljesen innovatív dolog, egy ismeretlen név egy garázsstúdiótól, az lehetett volna akármilyen jó, új, valóban év játéka, a COD biztos megverte volna.... És ez szomorú... -.-

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

cygary
cygary [2745]
A multival vitatkoznék, mert az MW2 azért bőven nagy ugrás volt az előző részekhez képest, persze már az antihype biztosítékot az is kicsapta hogy a játékostábor 60%-a most nem tudta törtben tolni mint az eddigi COD-ok esetében. Viszont akár mutat újat, akár nem, még évenkénti megjelenésekkel is a COD tulajdonképpen versenytárs nélkül marad ebben a kategóriában, hisz az idén őt ,,megszorongatni'' kívánó Medal of Honor elég lagymatag lett, a Bad Company 2... Nos, arról most nem indítok vitát. Mindenestre a Black Opsra még kíváncsi vagyok, ezek után viszont számomra vége a CoD szériának, hacsak a srácok nem raknak le valami olyan fejlődést mint ami 4-6 viszonylatban volt, arra pedig semmi esély sincs.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én 7.5-8-ban egyeznék ki így személy szerint, minden estere a 8.5 jóval reálisabb, mint egy 9.3... Ha csak józan ésszel belegondolunk, 9 felett semmi nem reális. Valószínűleg egy lineáris, szkriptek által irányított, darálda egyjátékos mód mellett találunk majd egy kompetensebb többjátékos módot, ami még így se mutat fel semmi újat az ég világon. Aztán azt se kéne elfelejteni, hogy a technika, ami hajtja immáron 7 éves, szinte matuzsálemi korú.

Viszont a GT tényleg nem az a húdeigazukvan oldal, ők húzták le a Crysist csak azért, mert nem voltak elég kompetensek ahhoz, hogy összerakjanak egy olyan számítógépet, ami elvitte volna... Aztán ezért nem is jelölték az év grafikájának díjára....

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

cygary
cygary [2745]
IGN is 8.5-öt ad rá, azért így bőven lefedhetünk egy 8-9 közötti értéket ha körbenézünk a többi oldalon.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Na, mintha ők szavahihetők lennének, lol!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

balays82
balays82 [14276]
GT Review 9.3

Vissza

Fórumszabályzat