28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
hu. chekei
Megpróbálod leszedni a filelistjüket, vagy a keresőben találsz valamit, és úgy kezded tölteni? Előfordul az ilyen eset, de azért nem kéne mind1iknél. Normálisan beállítottad, használd a keresőt, és próbálk úgy leszedni vmit, úgy megy-e.
chikie
chikie [322]
hu. ceyberbob!
belépek a matrixba! ok. kilistázza az emberkéket. de nem tok csatlakozni hozzájuk! mindgi connecting azt meg time out! de mindegyiknél! mitől van? amugy a hollónak megvan!

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,

Vissza

Fórumszabályzat