28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex: Human Revolution - különleges lesz a PC-s változat (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

vanhelzing
vanhelzing [141]
Ez jópofa amúgy, hogy kap 3D-s támogatást de ez az Eyefinity nem tudom mi szükség van erre, kíváncsi lennék hány embernek van otthon 5-6 monitora. De amúgy annak örülök, hogy legalább törődnek a PC-sekkel.

Conquering others is strength, conquering yourself is true power.

Vissza

Fórumszabályzat