28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

xeLaR
xeLaR [4247]
Te vállaltad volna?

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

HTB
HTB [4144]
lapitani nem szep dolog,ha ilyen nagyfiu vagy vallald a tetteidet ...

Just another freak in the freak kingdom

xeLaR
xeLaR [4247]
Na...az iskola jó dolog...csak ne kéne ennyit tanulni.
Na akkor: van egy 1-esem Matekból (kisdoga), és a következő matek jegyem 4+ (DE HOGY MI A FRANCÉRT NEM 5

Angoltanárral jól megvagyok...erre példa:
angoltanárnő kérdez vmit, persze senki sem válaszol. Én válaszolok csak magyarul. erre ő: -Nem mondanád angolul?- én: -NO!
Meg valszeg meghallotta, hogy azt mondom, hogy "Teachers deserve to die" és szülőin is lehordott volna, ha ott lett volna, de nem, csak oszi.főnek mondta el. Nem érdekel.
Apropó oszi.fő. Egy köcsög tanárnak rajzszöget tettem a székére, arra az esetre ha le akar ülni, de sajnos nem és én nem vettem el onnan. Az után úgy 2 órával az oszi.fővel van óránk és ő meg észrevette és lehordott mindenkit...persze én ott lapítottam...
szal ennyit nektek...CSÁ!

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Vissza

Fórumszabályzat