28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 3



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Én egyelőre óvatos vagyok. A videó alapján nagyon szép, nagyon hangulatos, a környezet pedig inkább az első Far Cry-hoz hasonlít, ami külön piros pont. Ha esetleg a második rész számomra nem tetsző elemeit is kigyomlálják, akkor részemről rendben lesz ez is.
davkar9
davkar9 [11521]
Eladva!

Viszont nem értem, hogy az újságíróból(?) hogy lett akcióhős. A 2 zsoldos eredete jobban tetszett, "hihetőbb" volt. Sebaj, ettől függetlenül várós.
PC Dome
PC Dome [766]
Új hír a játékról
Far Cry 3!
Gameplay bemutató az éjjel bejelentett folytatásról.

Vissza

Fórumszabályzat