Biztos vagyok benne, hogy csak a neked nem tetsző elemeket fogják figyelembe venni

Dark Archon
Én egyelőre óvatos vagyok. A videó alapján nagyon szép, nagyon hangulatos, a környezet pedig inkább az első Far Cry-hoz hasonlít, ami külön piros pont. Ha esetleg a második rész számomra nem tetsző elemeit is kigyomlálják, akkor részemről rendben lesz ez is.
Eladva!
Viszont nem értem, hogy az újságíróból(?) hogy lett akcióhős. A 2 zsoldos eredete jobban tetszett, "hihetőbb" volt. Sebaj, ettől függetlenül várós.
Új hír a játékrólFar Cry 3!Gameplay bemutató az éjjel bejelentett folytatásról.