Maximálisan osztom a nézeted minden tekintetben.
Egyfelől PS3-n a warez még nagyon nem elterjedt, plusz szerintem nem is nagyon éri meg. Nekem ráadásul van olyan ismerősöm, aki Xboxon játszik és ő sem warezol, úgy van vele, hogy neki belefér havonta egy-két játék.
Én is inkább a PC-t részesítem előnyben sok játékstílus esetében, mint az FPS, stratégia, de még az RPG-k is. Valahogy nekem a konzolos irányítás leginkább a nézdahátamréderek, sportjátékok és autós játékok esetén jön csak be igazán. Viszont érdekes koncepció a FRAG FX (vagy hogy hívják), ami kifejezetten konzolos FPS-ekhez készült, bár én még sosem próbáltam ki. Esetleg valakinek van valami tapasztalata vele?
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)
Szerezzetek néhány PS3-al rendelkező barátot is, egyből más lesz a helyzet.
Ma már persze ott sem lehetetlen a warez, de még mindig elég körülményes.
Amúgy érdekes, hogy éppen a napokban olvastam, egy cikket azzal kapcsolatban, hogy még nem tervezi a Sony a PS4-et, mert a PS3 éppen most van a csúcson, mostanra tanultak meg a külsős cégek is programozni rá. Pont a Battlefield 3 lett felhozva példaként, hogy milyen jó fog majd kinézni. Ehhez képest tényleg érdekes ez a mostani megjegyzés. Hozzáteszem, meg sem fordulna a fejemben, hogy a Battlefield 3-al PS3-on játsszak, ha van rá lehetőség PC-n is. Éppen elég azokkal az FPS-ekkel játszani, amivel muszáj (Killzone, Resistance részek), de a PC-nek ebben a stílusban szerintem továbbra sem jelenthet konkurenciát egyetlen konzol sem.
Ma már persze ott sem lehetetlen a warez, de még mindig elég körülményes.
Amúgy érdekes, hogy éppen a napokban olvastam, egy cikket azzal kapcsolatban, hogy még nem tervezi a Sony a PS4-et, mert a PS3 éppen most van a csúcson, mostanra tanultak meg a külsős cégek is programozni rá. Pont a Battlefield 3 lett felhozva példaként, hogy milyen jó fog majd kinézni. Ehhez képest tényleg érdekes ez a mostani megjegyzés. Hozzáteszem, meg sem fordulna a fejemben, hogy a Battlefield 3-al PS3-on játsszak, ha van rá lehetőség PC-n is. Éppen elég azokkal az FPS-ekkel játszani, amivel muszáj (Killzone, Resistance részek), de a PC-nek ebben a stílusban szerintem továbbra sem jelenthet konkurenciát egyetlen konzol sem.
ezt az utóbbit tapasztalatból én is megerősíthetem
egy darab eredeti konzolos dobozt, sem dvd-t nem láttam még egy ismerősömnél sem, akinek van konzolja. szóba sem kerül sohasem, hogy gyerünk, vegyünk egy gammát... 15-18 ezrekért én se vennék szerintem sose. aztán mondják, hogy miért nem várod meg, amíg lemegy az ára. jah, hát ezt remélem nem kell megmagyarázni senkinek...
egy darab eredeti konzolos dobozt, sem dvd-t nem láttam még egy ismerősömnél sem, akinek van konzolja. szóba sem kerül sohasem, hogy gyerünk, vegyünk egy gammát... 15-18 ezrekért én se vennék szerintem sose. aztán mondják, hogy miért nem várod meg, amíg lemegy az ára. jah, hát ezt remélem nem kell megmagyarázni senkinek...Egyébként szerintem most hogy kezdenek elöregedni a konzolok, és készül a Windows 8 ... továbbá nem úgy fogynak az új oprendszerek mint az XP 10 évig... szerintem a Microsoft kicsit fellendíti majd a PC-s játékipart addig amíg el nem jön a következő konzol generáció.
Ezért most egy jó darabig ismét a PC-s dolgok lesznek jobbak. Persze mindez csak feltevés, de abban biztos vagyok, hogy konzolon még nagyobb a warezolás mint PC-n, hisz ott még crack-ket meg serial-t sem szokás keresgélni!
Elég sok konzolost ismerek, és egyik sem vett még SOHA eredeti konzol játékot!!! Bezzeg a PC-s barátaimnak legalább 5-15 eredeti megvásárolt gaméja van a polcon. Nem tudom ki hogy gondolja, kinél mi a tendencia, de én személy szerint így látom a dolgokat!
Ezért most egy jó darabig ismét a PC-s dolgok lesznek jobbak. Persze mindez csak feltevés, de abban biztos vagyok, hogy konzolon még nagyobb a warezolás mint PC-n, hisz ott még crack-ket meg serial-t sem szokás keresgélni!
Elég sok konzolost ismerek, és egyik sem vett még SOHA eredeti konzol játékot!!! Bezzeg a PC-s barátaimnak legalább 5-15 eredeti megvásárolt gaméja van a polcon. Nem tudom ki hogy gondolja, kinél mi a tendencia, de én személy szerint így látom a dolgokat!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
