28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
első olvasatra kinyílt a bicska a zsebemben, hogy végre valahára van egy általam nagyon kedvelt fejlesztőcsapat, akik belátták, hogy egy PC-ben a hardver akár havonta is változhat, míg egy konzolban konstans. erre meg a PS3-asok természetesen sírnak, ahogy illik, hogy decsúnya. tényleg, örüljenek, hogy egyáltalán kijön konzolra is a játék, ha visszagondolok, nem sok Battlefield cím jelent meg konzolokra is. amúgy meg igen, a Mortal Kombat miatt ez még enyhe bünti szerintem, az lenne a tuti, ha meg sem jelenne a Sony konzoljára, de ezt már sajnos nem én döntöm el. de XBOX-ékat is lehetne ostorozni Alan Wake miatt például. ha valami ma nem jelenik meg konzolra az tragédia, de ha valami nem jelenik meg PC-re? hmm...

nekem is sok konzolos ismerősőm van, akiknek van PC-jük is mellette, de egyiknél sem láttam még eredeti konzolos játékot. PC-set viszont annál többet. ezt pedig én annak tudnám be leginkább, hogy a PC-n nem kell plusz havidíjat fizetni azért, hogy multizhass is, még a netes számla tetejébe. ez szerintem végtelenül undorító húzás mindkét konzol oldalról és ez az ami visszatart attól, hogy vegyek konzolt valaha is.

Vissza

Fórumszabályzat