"Amúgy vicces, hogy kezdünk eljutni oda, hogy a két konzolon dúl a warez, PC-n pedig nem is létezik, mert mindenki olyan kisangyal, hogy megveszi a játékokat."
- nem kezdünk ide eljutni, szerintem csak inkább kezd világossá válni, hogy amit eddig a konzolosok szajkóztak, hogy ők a kisangyalok és minden gémet megvesznek, mert konzolon nincs warez, az kezd megdőlni és talán végre ráébrednek az emberek, hogy nem a PC az ami tönkreteszi a saját játékfelhozatalát a warezolókkal, hanem ebben nagyon sok más dolog is közrejátszik (pl. a konzolok, hogy ha már itt tartunk). ha nem lett volna a microsoft konzolja, akkor az Alan Wake megmarad PC-s cím, ahogy beigérték. a Mortal Kombatból pedig eddig minden rész megjelent PC-re is, ellentétben a Battlefield sorozattal, amiből a töredéke jelent csak meg konzolra. ezért hoztam azt példának.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)
Igaz, hogy nagyon OFF, de nem bírom megállni a tárgyi tévedéseid javítását.
Egyrészt nem tudom, hogy a Mortal Kombat miatt miért a PS3-at kellene büntetni, amikor ugyanúgy megjelent Xbox360-ra is. Másrészt, ha a Battlefield soha nem volt konzolos cím, ahogyan itt elhangzott, akkor a Mortal Kombat meg pont soha nem volt igazán PC-s cím.
A másik dolog, hogy a PS3 multiért egy centet sem kell fizetni, a PSN a mai napig ingyenes. Azért nem árt tisztába lenni ezekkel a dolgokkal, mert akkor nem állítanál teljesen alaptalan dolgokat. Az Xbox Live az fizetős valóban.
Még egyszer mondom, szerintem nektek inkább csak Xbox360 tulaj ismerőseitek vannak, mert ott valóban eléggé elterjed a warez (mert egyszerű), de PS3 esetében - ahogyan korábban már GeryG is írta - nem igazán éri meg a dolog, már csak a meglehetősen drága Blu-ray adathordozó miatt sem, hogy mást nem is említsek.
Amúgy vicces, hogy kezdünk eljutni oda, hogy a két konzolon dúl a warez, PC-n pedig nem is létezik, mert mindenki olyan kisangyal, hogy megveszi a játékokat. Pedig elég sok az ellenpélda akár ezen a fórumon is.
Egyrészt nem tudom, hogy a Mortal Kombat miatt miért a PS3-at kellene büntetni, amikor ugyanúgy megjelent Xbox360-ra is. Másrészt, ha a Battlefield soha nem volt konzolos cím, ahogyan itt elhangzott, akkor a Mortal Kombat meg pont soha nem volt igazán PC-s cím.
A másik dolog, hogy a PS3 multiért egy centet sem kell fizetni, a PSN a mai napig ingyenes. Azért nem árt tisztába lenni ezekkel a dolgokkal, mert akkor nem állítanál teljesen alaptalan dolgokat. Az Xbox Live az fizetős valóban.
Még egyszer mondom, szerintem nektek inkább csak Xbox360 tulaj ismerőseitek vannak, mert ott valóban eléggé elterjed a warez (mert egyszerű), de PS3 esetében - ahogyan korábban már GeryG is írta - nem igazán éri meg a dolog, már csak a meglehetősen drága Blu-ray adathordozó miatt sem, hogy mást nem is említsek.
Amúgy vicces, hogy kezdünk eljutni oda, hogy a két konzolon dúl a warez, PC-n pedig nem is létezik, mert mindenki olyan kisangyal, hogy megveszi a játékokat. Pedig elég sok az ellenpélda akár ezen a fórumon is.
első olvasatra kinyílt a bicska a zsebemben, hogy végre valahára van egy általam nagyon kedvelt fejlesztőcsapat, akik belátták, hogy egy PC-ben a hardver akár havonta is változhat, míg egy konzolban konstans. erre meg a PS3-asok természetesen sírnak, ahogy illik, hogy decsúnya. tényleg, örüljenek, hogy egyáltalán kijön konzolra is a játék, ha visszagondolok, nem sok Battlefield cím jelent meg konzolokra is. amúgy meg igen, a Mortal Kombat miatt ez még enyhe bünti szerintem, az lenne a tuti, ha meg sem jelenne a Sony konzoljára, de ezt már sajnos nem én döntöm el. de XBOX-ékat is lehetne ostorozni Alan Wake miatt például. ha valami ma nem jelenik meg konzolra az tragédia, de ha valami nem jelenik meg PC-re? hmm...
nekem is sok konzolos ismerősőm van, akiknek van PC-jük is mellette, de egyiknél sem láttam még eredeti konzolos játékot. PC-set viszont annál többet. ezt pedig én annak tudnám be leginkább, hogy a PC-n nem kell plusz havidíjat fizetni azért, hogy multizhass is, még a netes számla tetejébe. ez szerintem végtelenül undorító húzás mindkét konzol oldalról és ez az ami visszatart attól, hogy vegyek konzolt valaha is.
nekem is sok konzolos ismerősőm van, akiknek van PC-jük is mellette, de egyiknél sem láttam még eredeti konzolos játékot. PC-set viszont annál többet. ezt pedig én annak tudnám be leginkább, hogy a PC-n nem kell plusz havidíjat fizetni azért, hogy multizhass is, még a netes számla tetejébe. ez szerintem végtelenül undorító húzás mindkét konzol oldalról és ez az ami visszatart attól, hogy vegyek konzolt valaha is.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
