28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

razak
razak [2210]
Jaja, természetesen így értettem.
rootshaper
rootshaper [1614]
"Az lenne a jó, ha szinte minden megjelenne ide is oda is, és nem kéne háborúban lenni egymással" - de egymástól függetlenül! mert nemár, hogy a durva PC-s hardvereken egy 5 éves hardverre írt játékkal kelljen nyomulni. ezen van a hangsúly és ezért hőbörögnek most a PS-esek alaptalanul.
razak
razak [2210]
Fura, de pár hete még a Dome is azon az állásponton volt, hogy PC-én több a warez, és ezért támogatják a kiadók és a fejlesztők a konzolokat.Az lenne a jó, ha szinte minden megjelenne ide is oda is, és nem kéne háborúban lenni egymással, hogy kik miatt esik szét a játékipar.Az más kérdés, hogy a fizetések és adók miatt, de nem megyek, ilyen ingatag területre.

Vissza

Fórumszabályzat