28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Teljes képtelenségnek tartom ezt a 2012-es megjelenési időpontot, miközben még semmit nem tudunk az új konzolról, a Sony pedig eddig tényleg rögtön cáfolt mindenféle megjelenésre vonatkozó pletykát. Azt el tudom képzelni,hogy jövőre bejelentik a PS4-et, mondjuk az E3, vagy Tokyo Game Show alkalmával, de hogy meg is jelenjen jövőre, ezzel megelőzve még a Microsoftot is, ahol már jóval nagyobb a mozgolódás (bár ott is konkrétumok nélkül), azt nem. Nem is nagyon lenne értelme ennek a lépésnek, szerintem a PS3 még mindig nem ért fel a csúcsra sem az eladások, sem pedig a gépből kipréselhető erőforrások tekintetében.

Vissza

Fórumszabályzat