28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
igen tudom...csak épp a javarészük szar, igen nagy esélyed van rá, hogy banolják a géped (míg xbox-nál sokan évekig húzzák, mire rájuk találnak)

ja izé, nem tudok olvasni...

Vissza

Fórumszabályzat