28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
akkor beállok a sorba: nekem 1680x1050-ben megy maxon, kivéve az élsimítást. természetesen C2D-vel
cygary
cygary [2745]
1024-es felbontásban mondjuk igen sok minden megy maxon, bár én sem panaszkodhatok az 1440-asommal. Majd kiderül a bétában mennyire lesz az ajánlott ajánlott, és persze a minimum játszhatatlan, addigis reménykedek hogy AA, Blur, ilyesmiket kikapcsolva előcsalhatok pár FPS-t.
Dilizs
Dilizs [3315]
Hülyeség...Az én konfigommal a BC2 csutka maxon, minden bekapcsolva teljesen folyamatos. Persze CRT moncsim van ezért csak 1024x768 ban, de akkor is. Azt nekem ne mondja senki, h egy c2d nem elég neki.

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Vissza

Fórumszabályzat