28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Pedig lassan kezdhetünk hozzászokni, hogy ott is keresni kell, mert úgy tűnik, megint beerősítenek sport, azon belül is a foci terén. Ami nem is baj.
szbszig
szbszig [33649]
Köszi! Az M1-re nem is gondoltam volna, úgyhogy ott nem kerestem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

balays82
balays82 [14276]
A Videoton meccsét ma az m1 adja 20:45-től, holnap pedig elvileg az Aktobe-Kecskemét meccset a DigiSport 18 órától. A Paks és (sajnos) a Fradi kimarad most is, ami enyén szólva szánalmas. Tavaly valahogy nem volt gond adni az EL meccseket sem.
szbszig
szbszig [33649]
Ma meg holnap nem közvetítik sehol a magyar csapatok kupameccseit? Mert én nem találtam meg eddig őket...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat