ne fogjuk arra sztem. az első félórában a Videoton leiskolázta a Sturmot, de az osztrákok fizikálisan jobbak, kondícióban nem tudtuk felvenni velük a versenyt, így a nyomás nem tartott ki végig, ezért nem jutott tovább a Fehérvár. ráadásul az első félidei fogalmatlan balhátvédük helyett jött egy jobb a 2. félidőre. sajnos szerencséjük is volt az osztrákoknak, a semmiből szereztek 2 gólt, annyira nem erőltették a focit pedig.
jók: Nagy D., Gosztonyi, Sándor Gy.
gyenge: Tujvel, Hector, Wálter Lí, Alves
sakálemberek...