28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
ne fogjuk arra sztem. az első félórában a Videoton leiskolázta a Sturmot, de az osztrákok fizikálisan jobbak, kondícióban nem tudtuk felvenni velük a versenyt, így a nyomás nem tartott ki végig, ezért nem jutott tovább a Fehérvár. ráadásul az első félidei fogalmatlan balhátvédük helyett jött egy jobb a 2. félidőre. sajnos szerencséjük is volt az osztrákoknak, a semmiből szereztek 2 gólt, annyira nem erőltették a focit pedig.

jók: Nagy D., Gosztonyi, Sándor Gy.
gyenge: Tujvel, Hector, Wálter Lí, Alves

sakálemberek...

pres
pres [4157]
A játékvezetés közbotrány!!!

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Vissza

Fórumszabályzat