Úgy összehasonlításképpen: a bosnyák, a montenegrói, a luxemburgi, az albán, a kazah, a moldáv, az azeri, az örmény, a macedón, a máltai, a feröeri, az észt, az izlandi, a walesi, a lett és az északír bajnok esett ki ebben a fordulóban, és búcsúzott végleg az európai kupaküzdelmektől. No meg a Videoton. Lehet, hogy szar a magyar foci, de a fenti illusztris társaság majdnem mindegyik tagjánál egyelőre papíron simán jobbnak tartom a mindenkori magyar bajnokot, szóval elég szomorú, hogy idén közéjük kerültünk, és számunkra is csak július közepéig tartott a nemzetközi menetelés. Annak tudatában meg különösen bosszantó a mai eredmény, hogy a Vidi kiemeltként a grúz Zesztafonit kapta volna a következő körben, akik ellen szintén nem túlzás állítani, hogy esélyesként léptek volna pályára. És ha a grúzokat kiverik, akkor már mininum az EL-csoportkör megvan.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.