28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
azt írtam, hogy a vallásom gátol meg abban, hogy bűnt kövessek el (persze jócskán adódhat olyan eset, hogy ez sem gátol meg)

folyamatosan törekszem a jóra, de lehetetlen bűn nélkül élni (nem azt mondom, hogy leszarom, mert ígyis-úgyis elkövetem őket...de attól még elkövetem)...ha meg már elkövettem őket, mi mást tehetnék azon kívül, hogy megbánom? nem kell sarkítani, nem kell rögtön gyilkossággal dobálózni, nagyobb bűnöket nyilván sokkal nehezebb is elkövetni...

Vissza

Fórumszabályzat