Persze, mert az sosem probléma hogy az összes MW3 hírt már szinte azért rakják ki az oldalak mert úgyis jön a flame. Én tényleg nem tudom kinek mi gondja azzal hogy valaki CoD-ot fog venni, főleg hogy ezzel te nem leszel kevesebb, maximum több mert lehet megint hülye parasztozni. Elhiszem hogy idegesít hogy nem világosult meg mindenki, és nem tudsz megtéríteni minden játékost de ha ennyire kurva gáz a dolog akkor szerintem békén is lehet hagyni őket.
A törzsfórumozók úgyis a BF-et nyomják, szóval nem kell félni hogy nem lehet kivel fikázni. De ha valakinek az a kurva festés a fontos akkor az a fontos, és jó hogy minden érvet fel fognak hozni ha nekiálltok fikázni azt a játékot amit ők szeretnek. Én is be fogom szerezni egy kicsivel később a CoD-ot ha nem lesz istentelenül szar, mert ismerősi körömben ez elterjedtebb ergo többen játszunk. Emelem kalapom, hogy a kis pöcs tizenévesek ugatnak, mikor az első 5 komment minden hírnél a játék fikázása. Szíved joga, de akkor ne lepődjünk már meg ha begurulnak az emberek.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)
Itt az a probléma, hogy az agyatlan hülyék marha kényelmetlenül érzik magukat, amikor szembesítik őket a ténnyel, hogy agyatlan hülyék
És kínjukban nekiállnak feszengeni és agyatlan hülyeségekre verni a mellüket.
Holott semmi gond nincs a helyzettel, a két tábor viszonylag korrektül ki van szolgálva az utóbbi időben, így nem lehet panasz. Csak a fórumokon kicsit szarabb a helyzet, mint a játékok előtt, mert amíg a Battlefieldes simán talál 1000 érvet arra, hogy a játéka mitől több és jobb a CoD-nál, addig a CoD-os maximum ilyen "több festés" kaliberű ordas baromságokat tud bekiabálni, mert hát azzal érvelni, hogy "egyszerűbb és kevesebb kreativitást, gondolkodást igényel", nos, az kurvagáz
És kínjukban nekiállnak feszengeni és agyatlan hülyeségekre verni a mellüket.
Holott semmi gond nincs a helyzettel, a két tábor viszonylag korrektül ki van szolgálva az utóbbi időben, így nem lehet panasz. Csak a fórumokon kicsit szarabb a helyzet, mint a játékok előtt, mert amíg a Battlefieldes simán talál 1000 érvet arra, hogy a játéka mitől több és jobb a CoD-nál, addig a CoD-os maximum ilyen "több festés" kaliberű ordas baromságokat tud bekiabálni, mert hát azzal érvelni, hogy "egyszerűbb és kevesebb kreativitást, gondolkodást igényel", nos, az kurvagáz

Respect is not given. It's taken.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]