28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Szóval ez jobb, mint a héten látott Caspian Border. Mindent értek.

(most tényleg, minden cinikus meg mindenféle ilyen hangnemet félretéve, csak szerintem néz ki kibaszott gyászosan a futás animáció és az emberek a fenti videóban? A BC2-ben az egyik legjobban megkreált animáció a futás, itt meg olyan érzésem van mintha direkt elnagyolt gyurmaemberek hajlonganának, meg futkároznának eszetlenül az egy szem pisztolyos ember elé)

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat