(most tényleg, minden cinikus meg mindenféle ilyen hangnemet félretéve, csak szerintem néz ki kibaszott gyászosan a futás animáció és az emberek a fenti videóban? A BC2-ben az egyik legjobban megkreált animáció a futás, itt meg olyan érzésem van mintha direkt elnagyolt gyurmaemberek hajlonganának, meg futkároznának eszetlenül az egy szem pisztolyos ember elé)
A kibaszás társas játék, sose feledd.