28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
"Ott is"...?

A mindenfele indiai jogikhoz es egyeb szent orultekhez kepest onsanyargatasban sehol sincsenek a hatukat puffadt borcsomova vero siita gyaszolok vagy a regebben hasonlo hobbinak hodolo (egyes) katolikus szerzetesrendek tagjai. Ugyanakkor egy jogi es egyeb hindu szent orult ketsegkivul nem koveteli, hogy mindenki eljen ugy mint o, ill. meglehetosen ritkan robban a pofadba...

Masreszt az neha lenyugozo, hogyan kepesek kitolni az emberi turokepesseg hatarait gyakorlatilag elkepzelhetetlen magassagokba kitolni, es uralni a testuket. Na, nem mintha ez az idiota felmumia ebbe a korbe tartozna (bar turokepessega az aztan van...), de vannak olyanok is
szbszig
szbszig [33649]
38 éve tartja az ég felé a kezét a jógi.

Azért ez durva. Ott is vannak fanatikusok...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat