Annyira ne várd a lőfegyvereket, alig van hozzájuk töltény, a végét leszámítva. És gyengék is zombik ellen. Igazad van, a vágófegyverek a legjobbak, egy shock machete verhetetlen.
Én nem találtam ritkának az energiaitalokat, és szerintem a pénzvesztés is elviselhető. Taktikusnak kell lenni, egyenként leszedni a zombikat, úgy nincs gáz. Ha floatert látsz, beszaladni és adj neki, thug csak ritmus kérdése, ram no problem, suicider is laza, én az infectedeket utáltam...
A combat hasznos, főleg a fejreugrás, abból is a második szint. Továbbá a tárhelyet fejleszd, 3as tree.
Mondjuk eddig csak egyszer nyomtam végig, a kaszabolós csajjal, szóval nem sok a tapasztalat, de így jól szórakoztam, és elég simán ment.
Remélem tudtam valamit segíteni.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dead Island
Így kilencedik szinten egy kis vélemény: a checkpoint rendszer nagyon rossz. Nem túl nehéz meghalni és bosszantó, hogy 3-400-asával veszi le a nehezen összekuporgatott pénzed. Sima mentéssel sokkal jobb lenne a játék.
Másik: a szúró-vágó fegyverek magasan a leghatékonyabbak eddig. Nem elég, hogy csonkítanak egy vágással, de nagyobbat is sebeznek mint a zúzó fegyverek. Mondjuk mivel a néger nővel vagyok, ezért a lőfegyvereket várom leginkább.
Bosszantóak még a marha erős (de lassú) ellenfelek is, akik 3 csapásból kivégeznek, és ha nem tudod őket jó ütemben elkapni véged. Kevés küldetés közben az élettöltő (energiaital).
Szóval ezek a hibái szerintem, ha ezek nem lennének igazán élvezetes lenne a játék, de így sokat lehet közben bosszankodni.
A fejlődés során mire érdemes pakolni? Mert igazából egy sem ad brutális képességeket. Eddig a combatot erőltettem.
Másik: a szúró-vágó fegyverek magasan a leghatékonyabbak eddig. Nem elég, hogy csonkítanak egy vágással, de nagyobbat is sebeznek mint a zúzó fegyverek. Mondjuk mivel a néger nővel vagyok, ezért a lőfegyvereket várom leginkább.
Bosszantóak még a marha erős (de lassú) ellenfelek is, akik 3 csapásból kivégeznek, és ha nem tudod őket jó ütemben elkapni véged. Kevés küldetés közben az élettöltő (energiaital).
Szóval ezek a hibái szerintem, ha ezek nem lennének igazán élvezetes lenne a játék, de így sokat lehet közben bosszankodni.
A fejlődés során mire érdemes pakolni? Mert igazából egy sem ad brutális képességeket. Eddig a combatot erőltettem.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
