28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Okay, mit tudsz, hol tudok 100k alatt 6990-t venni?
Jöhet priviben is, ha olyan.
monyobmx
monyobmx [39]
Tuning proc, semmi baj sincs vele eddig (csak a gyári hűtés kicsit hangos).
Dirttwo: nem nagyon értem a b@szhatod kijelentést, esetleg ha úgy van felhúzom 4.2 Ghz-re. Ezzel a kombóval, nem nagyon áll fent a "baszhatod" kijelentés, egészen a bf4-ig szerintem. Másrészt jó az nVidia, tagadhatatlan, de nekem (előző kártyám 8800gt) ezerszer jobban bejön az ATI! Meg a számok is jelenleg az Ati mellet állnak. Legalábbis legutóbb mikor körülnéztem még így volt! Már ha a két végletet (590 vs 6990)nézzük. Az 560 vs 6990-ről ne is beszéljünk, nincs értelme!
Goodboy: azért ha jó helyen veszed nem kell érte nemhogy 150k-t még 100k-t sem kiperkálni!

Vissza

Fórumszabályzat