Jöhet priviben is, ha olyan.

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Másrészt jó az nVidia, tagadhatatlan, de nekem (előző kártyám 8800gt) ezerszer jobban bejön az ATI! Meg a számok is jelenleg az Ati mellet állnak. Legalábbis legutóbb mikor körülnéztem még így volt!
Már ha a két végletet (590 vs 6990)nézzük. Az 560 vs 6990-ről ne is beszéljünk, nincs értelme!
