28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Sityi ezt te sem mondtad komolyan ugye? Amúgy egy MW3-al teli kamion több mint valószínű, hogy nagyobb üzlet, mint bankot rabolni. Ha program árát a bolti ár alatt adják, mondjuk 6000 Ft darabja (PC-s ár 50% mert így érné meg mindenkinek), akkor az összes értékesítés 36millió forint
Ez azért nem kis összeg...ráadásul, ha nem hülyék még a kamiont is eladják alkatrésenként.
Sityi
Sityi [1641]
Nemsokára nem csak a pénzszállító kamionokhoz fognak rendőri kíséretet adni, hanem az AAA kategóriás videojátékokat szállítókhoz is.
Amúgy most így hirtelen felmerült bennem: ez vajon nem egy újabb érv lesz a digitális disztribúciók mellett?
Lacko
Lacko [11561]
Ha igaz is, akkor is okoztak kb 500ezer eurós hasznot reklámmal.

Ja és ugyan ez volt a Harry Potterekkel is. Valaki mindig elrabolt egy kamionnyit a megjelenés napja előtt.

Vissza

Fórumszabályzat