28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Klub-vb: a Barcelona az ausztrál bajnokkal is kezdhet.

Az ausztrál bajnokkal?! Ez duplán nevetséges. Egyrészt Aucklandről illene tudni, hogy nem Ausztráliában, hanem Új-Zélandon található. Másrészt ha ez az apróság nem is tűnt fel a cikk írójának, legalább abba belegondolhatott volna, hogy Ausztrália az ázsiai konföderációhoz tartozik, és Ázsiát láthatóan egy katari csapat képviseli a tornán. Szóval az Auckland kizárásos alapon Óceánia bajnokaként indul.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat