Direkt ezért végignéztem azt a kicseszett három és fél perces videót, de persze semmi ilyen nem történik benne. Nálam a "majdnem leesett" azt jelenti, hogy valami bibi történt a forgatás alatt, azonban láthatóan minden a legnagyobb rendben zajlott. Ez megint egy ostoba, szenzációhajhász cím.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.