28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Obi1
Obi1 [1410]
Én múltkor röhögtem az imdb TDKR-es fórumán, az 'Am I the only one who like dick?" topikján.. "No, I LOVE dick too!" - "I think a lot of us like dick!" - "Dick is the best"..

Dick Grayson=Robin

A f*szos poénokból nem lehet kinőni.

Power-saw to people!

szbszig
szbszig [33649]
Nem lehet dick a Dickensben.

Igen szofisztikált szoftver lehet, ha a szövegkörnyezet elemzése nélkül cenzúráz, sőt még magát a teljes szót sem nézi meg. Ilyet körülbelül egy általános iskolás is tudna írni számítástechnika órán, ami annyit csinál, hogy rákeres a "dick" karaktersorozatra, és mindent találatot ész nélkül kicsillagoz a szövegben.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat