28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Na, csak fel kellett mennem comment.com-ra, és sorban jönnek az ilyen hírek.

Rettenetesen kínos baki a TV2-n.

Baki persze, a nagy fenéket. Az előzőről még elhiszem, hogy az volt a leírások alapján, a TV2-nek viszont biztosan nem. A megrendezett helyszíni riportok (a híres mezőőr-ügy), a megrendezett stúdiós jelenetek (Jimmy Jump, berohanó meztelen rajongó) után hülye az, aki beveszi nekik, hogy tényleg csak összekeverték a videó feltöltési időpontját a készítési időponttal.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Felvételről volt élő a lottósorsolás.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat