Rettenetesen kínos baki a TV2-n.
Baki persze, a nagy fenéket. Az előzőről még elhiszem, hogy az volt a leírások alapján, a TV2-nek viszont biztosan nem. A megrendezett helyszíni riportok (a híres mezőőr-ügy), a megrendezett stúdiós jelenetek (Jimmy Jump, berohanó meztelen rajongó) után hülye az, aki beveszi nekik, hogy tényleg csak összekeverték a videó feltöltési időpontját a készítési időponttal.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.