.
Én várom a folytatást, de nagyon! Életem egyik legnagyobb játékélményét köszönhetem annak a négy napnak, amikor letoltam ezt a kiváló programot! A Rockstar rosszul megkomponált terméket még nemigen adott ki a kezei közül, maximum nem tetszettek mindenkinek. Én speciel egyik GTA-t sem tudtam néhány óránál tovább nyúzni, pusztán azért, mert borzasztóan kevéssé tudtam azonosulni azok számomra igen ellenszenves szereplőivel. Mindemellett elismerem, hogy a legsikeresebb sorozatok között igen előkelő helyet foglalnak el.
Tény, hogy az esetek 95%-kában a nem az eredeti készítők által elkövetett folytatások a legenyhébben szólva is kegyeletsértőnek minősíthetők az eredeti koncepciókkal és alkotásokkal szemben. Én azért bízom annyira a Rockstarban, hogy ha egyszer a folytatás mellett döntenek, akkor az nem ebbe a kategóriába fog tartozni. Ámen!
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
