28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Remélem, akkor is ugyanígy örülsz majd, ha nem tudsz odaülni a gép elé, mert ő fog ott állandóan diablózni...

Endure. In enduring, grow strong.

rootshaper
rootshaper [1614]
nekem asszony kattant rá a béta alkalmával, tök jó volt látni az örömöt az ő arcán is, hogy végre megjelenési dátumot kapott a játék
gothmog
gothmog [5162]
Nekem május 9., az is közel van. Húgomnak viszont telibe névnapra (Zsófia)! Sajnos szereti is (az első két résszel is nagyon sokat játszott anno), úgyhogy kénytelen leszek megengedni, hogy játsszon vele.

Endure. In enduring, grow strong.

stero
stero [772]
Szülinapi ajándék magamnak (május 18 ) !!!

Vissza

Fórumszabályzat