28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
a Max Payne 3 május 18
Yourmom
Yourmom [528]
Nekem majus 15 en van szuletesnapom, nem tudom miert olyan nehez megerteni.
rootshaper
rootshaper [1614]
lehet egyszer meghalt, de mar jobban van, aztan azt nevezte ki masodik szulinapnak
Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Neked két születésnapod is van egy évben?

horrorgeeks.blogspot.com

Yourmom
Yourmom [528]
EZZ NEM LEHET IGAZ...:''DDD NEKEM MAJUS 15 EN VAN A SZULETESNAPOM!!:'D Ennel szebb szuletsnapi ajandekal nem is tudnam meglepni magam.:'D Hat ez beszaras, az Max payne 3 om es a Diablo 3 is a szulinapom napjan fog kijonni.

Vissza

Fórumszabályzat