28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Walking Dead (játék)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Mivel PS3-on az első epizód eleje ingyen kipróbálható (sajnos tényleg csak az eleje, kb. negyed óra volt az egész), ezért megnéztem én is. A grafika ugyan inkább csak funkcionálisnak nevezhető, de a képregényszerűsége miatt így is hangulatos és a célnak megfelel. A játékmenet alapján pedig a Fahrenheit és a Heavy Rain áll hozzá a legközelebb, ami nekem éppen elegendő volt ahhoz, hogy belelkesedjek. Jó kis játék lesz ez.
Peace
Peace [28897]
KEGYETLEN JÓ LETT!!! Csak egy fél órácskára volt időm, mert most rohannom kell, de hihetetlen hangulatos! Nagyon régóta vágytam már egy ilyen kaland-horror játékra, és ráadásul ez a grafikai stílus is nagyon passzol hozzá! Kíváncsi leszek hogy alakul a történet, és milyen hatással lesznek a folytatásra a döntéseim.

Vissza

Fórumszabályzat