28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Tudom, tudom, faszkorbács jár azért, hogy Velvetet olvasok és linkelek, de ez most foci-Eb-s cikk, azért kattintottam rá.

Mellekkel javítják az országimázst az Eb-csapatok.

"Ennek megfelelően minden országban előhúzták a kalapból a legdögösebb drukkercsajokat, és beültették őket a stadionba. A lengyelek az uruguay-i Larissa Riquelme mását is leigazolták.

Miután a csehek a vártnál simábban, 2:1-es eredménnyel kiverték lengyelországot a most zajló Eb-ről, elsőre jogosnak tarthatnánk a hazaiak apátiáját."


A helyesírásról már ne is beszéljünk: "uruguay-i", "lengyelországot", stb...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat