Mellekkel javítják az országimázst az Eb-csapatok.
"Ennek megfelelően minden országban előhúzták a kalapból a legdögösebb drukkercsajokat, és beültették őket a stadionba. A lengyelek az uruguay-i Larissa Riquelme mását is leigazolták.
Miután a csehek a vártnál simábban, 2:1-es eredménnyel kiverték lengyelországot a most zajló Eb-ről, elsőre jogosnak tarthatnánk a hazaiak apátiáját."
A helyesírásról már ne is beszéljünk: "uruguay-i", "lengyelországot", stb...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.