AC III, Hitman, Far Cry 3, nekem ezek vannak még hátra ebből az évből.Fórum » Beszélgetés a játékokról
Medal of Honor: Warfighter
Pont ez az, hogy az EA gondoskodott róla, hogy ne legyenek tesztek a megjelenés előtt (és akkor most hagyjuk is, hogy mi volt ennek a valódi oka), pedig én alapvetően szeretek azokra alapozni és nem a warezosok véleményére. Illetve ahogyan GustyX linkelte, most már vannak tesztek, amelyek egyelőre megerősítik számomra a döntésem helyességét (még akkor is, ha az Eurogamer és a Destructoid előszeretettel pontoz le szinte minden játékot). Mivel a multi abszolút nem érdekel, ez a játék így nekem nem ér meg majdnem 10 ezer forintot. Túl drága fémdoboz lenne az.
AC III, Hitman, Far Cry 3, nekem ezek vannak még hátra ebből az évből.
AC III, Hitman, Far Cry 3, nekem ezek vannak még hátra ebből az évből.Teljesen egyet értek Veled a "warezhuszárokkal" kapcsolatban. Eleve hatalmas pofa kell ahhoz, hogy egy lopott terméket valaki még jól le is szóljon, evvel véve el a későbbi esetleges legális felhasználók kedvét a vételtől. Egyébként pedig mindenki saját magának (illetve Kedves Kollégáimnak) higgyen, az a mérvadó, de azt elismerem, hogy a tizenezer forintos kiadások esetében muszáj valami alapján mérlegelni. De akkor már inkább a hamarosan megjelenő hivatalos ismertetőket érdemes alapul venni, mint az orcátlan tolvajokat.
A stílus sajátosságait figyelembe véve, vagyis a pörgős, akciófilmekre hajazó megvalósítást, bőven elég az az 5-8 óra játékidő. Sokkal jobb a kevesebb, de intenzív történés, mint az elnyújtott, lassú játékmenet. Egy tizennyolc-húsz órás MOH single kampány csak akkor lenne elképzelhető, ha 3-4 különböző sztorit lehetne végigtolni egy játékon belül (mint a RE6 esetében). Ha pedig az előkészületek, a felderítés illetve a taktikai megbeszélés is része lenne a dolognak, az már egy tök új, illetve teljesen másik stílus lenne. A multi úgyis vég nélkül mehet, ahhoz jönnek majd a DLC-k orrvérzésig.
Nekem továbbra is rajta van a "must buy" listámon, ami - ezt be kell lássam - egyre karcsúbb. ACIII, NFS MW, CoDBO2, Hitman lesznek még a nagy durranások idén, legalábbis nekem.
A stílus sajátosságait figyelembe véve, vagyis a pörgős, akciófilmekre hajazó megvalósítást, bőven elég az az 5-8 óra játékidő. Sokkal jobb a kevesebb, de intenzív történés, mint az elnyújtott, lassú játékmenet. Egy tizennyolc-húsz órás MOH single kampány csak akkor lenne elképzelhető, ha 3-4 különböző sztorit lehetne végigtolni egy játékon belül (mint a RE6 esetében). Ha pedig az előkészületek, a felderítés illetve a taktikai megbeszélés is része lenne a dolognak, az már egy tök új, illetve teljesen másik stílus lenne. A multi úgyis vég nélkül mehet, ahhoz jönnek majd a DLC-k orrvérzésig.
Nekem továbbra is rajta van a "must buy" listámon, ami - ezt be kell lássam - egyre karcsúbb. ACIII, NFS MW, CoDBO2, Hitman lesznek még a nagy durranások idén, legalábbis nekem.
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
Szerintem az ilyen warezhuszárokra kár alapozni, mivel általában ezek az elsővonalas antimainstreamek, akik már "csakazértislewarezoljákhogyutánajólleszóljákésszembeússzanakazagyonhypeoltmarketingelt" játékokkal (röviden: divat anti CoD fanboy). Tipikusan ezek szokták írni, unalmas, szar, agyonszkriptelt, túlhypeolt, gyengegrafika, 2012-ben ez fosadék és hasonlókat. Ugye?
Az első részben sem volt semmi maradandó, de pont ez volt a szépsége, amiért nem próbált semmi "húazannyaezdeodabasz" élményt leerőszakolni a torkunkon (pedig mennyire nem szeretem ezt az "erőszakosdit"...).
Az EA meg azért hívta vissza a tesztpéldányokat, mert komoly gondok voltak a játékkal, amit a Day 1 patch-el akrtak javítani.
Én viszont pont a steelbook miatt veszem meg premierkor, nagyon jól néz ki!
Az első részben sem volt semmi maradandó, de pont ez volt a szépsége, amiért nem próbált semmi "húazannyaezdeodabasz" élményt leerőszakolni a torkunkon (pedig mennyire nem szeretem ezt az "erőszakosdit"...).
Az EA meg azért hívta vissza a tesztpéldányokat, mert komoly gondok voltak a játékkal, amit a Day 1 patch-el akrtak javítani.
Én viszont pont a steelbook miatt veszem meg premierkor, nagyon jól néz ki!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Én azon lepődtem meg, amikor láttam, hogy konkrétan egy Need For Speed pálya is belekerült a játékba egy üldözéses jelenet formájában. Igaz, az is EA, a motor is ugyanaz, így már érthető az árukapcsolás. Ezek után kíváncsi vagyok kell-e lövöldözni az új Most Wanted részben.
Egyébként sokáig gondolkodtam a premier napos vételen, már csak a pofás steelbook miatt is, de miután az Xbox warezhuszárok leírták, hogy annyira nem meglepő módon kb. 5 óra alatt végig lehet vinni az egyszemélyes módot, ami ráadásul semmilyen téren nem nyújt igazán kiemelkedőt, végül lehúztam a listáról. Na meg az sem volt túl biztató, hogy az EA állítólag szándékosan nem küldte ki időben a tesztpéldányokat, hogy nehogy kijöjjenek a megjelenés előtt a rossz kritikák. Ez általában nem szokott sok jót ígérni. Majd talán valamikor bepótolom, ha eléggé lemegy az ára, de az AC III előtt egy héttel ez most nem fért bele.
Egyébként sokáig gondolkodtam a premier napos vételen, már csak a pofás steelbook miatt is, de miután az Xbox warezhuszárok leírták, hogy annyira nem meglepő módon kb. 5 óra alatt végig lehet vinni az egyszemélyes módot, ami ráadásul semmilyen téren nem nyújt igazán kiemelkedőt, végül lehúztam a listáról. Na meg az sem volt túl biztató, hogy az EA állítólag szándékosan nem küldte ki időben a tesztpéldányokat, hogy nehogy kijöjjenek a megjelenés előtt a rossz kritikák. Ez általában nem szokott sok jót ígérni. Majd talán valamikor bepótolom, ha eléggé lemegy az ára, de az AC III előtt egy héttel ez most nem fért bele.
Annak valszeg nem nCore vagy Torrent a forgalmazója 

trollfacesmiley+ördögsmiley
Ezek szerint akkor megmarad a régi MoH. A látottak alapján én egy picit már csalódott vagyok, hiszen az ilyesmi "főgonosz vallatja a jófiú szupertökös GIJOE-t" meg a "fél kézzel kapaszkodunk a 10. szinten, miközben az épület összeomlik" jelenetk nem illenek bele ebbe a "based on actual events"-be. Meg az a Metros rész...
CoD-osabb lesz, mint az előd. Pont az tetszett az elődben, hogy hihető volt az a 3 óra, míg a creditshez értem. Itt viszont??? Ettől függetlenül biztosan jó lesz. A multira vagyok még kíváncsi. A fegyverek upgradjei Gunsmith copy-paste.


trollfacesmiley+ördögsmiley
Ezek szerint akkor megmarad a régi MoH. A látottak alapján én egy picit már csalódott vagyok, hiszen az ilyesmi "főgonosz vallatja a jófiú szupertökös GIJOE-t" meg a "fél kézzel kapaszkodunk a 10. szinten, miközben az épület összeomlik" jelenetk nem illenek bele ebbe a "based on actual events"-be. Meg az a Metros rész...
CoD-osabb lesz, mint az előd. Pont az tetszett az elődben, hogy hihető volt az a 3 óra, míg a creditshez értem. Itt viszont??? Ettől függetlenül biztosan jó lesz. A multira vagyok még kíváncsi. A fegyverek upgradjei Gunsmith copy-paste.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Az én boltomba bezzeg még nem érkezett meg, csak holnap fog. Mindegy, ennyit már kibírok. Az előző nagyon bejött, nem éreztem gyengébbnek egy átlagos CoD résznél. Voltak hiányosságai, de szép is, jó is, meg pörgős is volt. Kíváncsi leszek az új epizódra.
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]