No, kipróbáltam,
ITT találhatók képek. Az utolsó 6 a "végleges" játékból való. Grafikai hibákat nem látok - azon kívül, hogy ótvar - javítottak nagyjából mindent. FPS limit nincsen, de ennek ellenére olyan darabos az egész, mindenki olyan darabosan mozog. Az első pillanattól kezdve poén viszont a játék

Dark Archon