28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Tíz év háború Irakban

Örültem, amikor megláttam, hogy van az Indexen is cikk a háború kezdetének tízéves évfordulóján, de ahogy kezdtem olvasni, úgy ment el egyre inkább a kedvem tőle. Ez valami borzalmas. A képek teljesen összevissza, véletlenül sem időrendben vagy bármiféle tematika szerint szedve. A képaláírásoknak közük sincs a képekhez, mintha egy másik cikkből kivágott idézetek lennének, és véletlenszerűen csapták volna őket a képekhez. Az elírásokról, ismétlésekről már inkább nem is beszélek. Ilyen igénytelen cikket hogyan lehet készíteni, és ki az, aki engedi kiadni?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat