28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Szomorú nagyon a koreaiak elleni váratlan vereség, de azt tegyük hozzá, hogy ha azt a meccset nyertük volna, még akkor sem lennénk révben. Hiszen legyőztük a kazahokat, az olaszok legyőztek minket, és ha a kazahok holnap legyőzik az olaszokat, akkor legjobb esetben is ez a három csapat egyenlő pontszámmal állna. Onnantól pedig az egymás elleni mérkőzéseken produkált gólkülönbség számít, és mivel mi "csak" egy góllal nyertünk a kazahok ellen, ezért ha hoztuk is volna papírforma szerint a koreaiak elleni találkozót, most ugyanúgy nem lenne a kezünkben a sorsunk. Egy 3-2-es, 4-3-as, 5-4-es stb. kazah győzelemmel a kazahok és az olaszok még mindig kigolyózhatnának minket, és kéz a kézben továbbléphetnének. Mondjuk erre kisebb az esély, mint most, hogy bármilyen arányú kazah győzelem végzetes eredmény számunkra, de tény, hogy matematikailag akkor is kiszolgáltatott helyzetben lennénk.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat