28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Neverwinter - Itt a Whispering Caverns trailer [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Tök jó ez a rengeteg fizetős, vagy ingyenes, vagy félig-fizetős MMO, csak az a baj, hogy az igazi offline kalandok egyre kisebb számban jelennek meg. A TES is immár MMO-ként fog folytatódni (ami remélem nem jelenti azt, hogy nem lesz valamikor egy TES VI), és a Neverwinter is nagyon úgy fest nekem, mintha a Neverwinter Nights nyomdokain haladna. És akkor a SWToR-t még nem is említettem, ami egy másik nagy kedvencem (a TES mellett), a KotOR MMO formájában történt folytatása, gyakorlatilag annak a single története a legerősebb eleme. Biztos én vagyok csak ilyen begyöpösödött, régimódi csóka, akinek az offline egyszemélyes kalandok jelentik az igazi játékélményt, és, ahogy az életben - az utcán, épületben, járművön, az utakon, stb. -, úgy a játékok világában is rühelli a tömeget...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Vissza

Fórumszabályzat