28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Neverwinter - Itt a Whispering Caverns trailer [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Persze, ez is egy álláspont, amit akár mg is lehet érteni. De nekem pedig hiányzik a jól megírt történet, az aprólékosan kidolgozott világ, a jól kigondolt szereplők, a lebilincselő játékelemek, és még sorolhatnám. Talán ezért fordulok mostanában vissza, a múlt felé, és veszek elő 8-10 éves, vagy még régebbi játékokat, mint pl. a The Legend of Zelda sorozat darabjait. Azok nagyon tartalmasak, és rettenetesen magukkal ragadóak. De sorolhatnék még jó pár címet. Egyre inkább úgy látom, hogy a crpg műfaja kezd az MMO irányba eltolódni, és nekem ez nem feltétlenül pozitív változás. Ugyanakkor várom pl. a TES Online-t, arra nagyon kíváncsi vagyok.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

david139
david139 [18716]
Érthető okokból, ebben több a pénz, főleg, hogy ezeket nem törik föl.

Én különben már nem tudok végigvinni egy single játékot sem, megunom félúton, egyrészt nem tudok közben beszélni, másrészt, kell nekem az állandó versenyzés

I wish I could have known about the view from halfway down

gregmerch
gregmerch [3766]
Tök jó ez a rengeteg fizetős, vagy ingyenes, vagy félig-fizetős MMO, csak az a baj, hogy az igazi offline kalandok egyre kisebb számban jelennek meg. A TES is immár MMO-ként fog folytatódni (ami remélem nem jelenti azt, hogy nem lesz valamikor egy TES VI), és a Neverwinter is nagyon úgy fest nekem, mintha a Neverwinter Nights nyomdokain haladna. És akkor a SWToR-t még nem is említettem, ami egy másik nagy kedvencem (a TES mellett), a KotOR MMO formájában történt folytatása, gyakorlatilag annak a single története a legerősebb eleme. Biztos én vagyok csak ilyen begyöpösödött, régimódi csóka, akinek az offline egyszemélyes kalandok jelentik az igazi játékélményt, és, ahogy az életben - az utcán, épületben, járművön, az utakon, stb. -, úgy a játékok világában is rühelli a tömeget...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Vissza

Fórumszabályzat