28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Neverwinter - Itt a Whispering Caverns trailer [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

keesz
keesz [63]
Szánalmas ez a játék. A készítőknek olyan jól sikerült átültetniük a d&d-t MMO-ba, hogy mind2ben száznalmas lett. Komolyan mondom, évek óta keresgetek egy jó MMO-t, de bátran állíthatom, ez az utóbbi 5év legrosszabbja.
De ami még most is fel tud idegesíteni, pedig már letöröltem ,azok ezek a videók a játékból. Ezekben olyan szépen néz ki, csilli-villi, közben a valóságban 10éves vga-val dolgozik a program. Ez nem is lenne baj, ha nem nézne ki a Diablo2 5x jobban mint ez a rettenet, pedig az már lassan 20éves

Vissza

Fórumszabályzat