Attól még kicsit dühítő, illetve, frusztráló, hogy egy ízig-vérig PC-s játéksorozatot rendre konzolon mutatnak most már be, szarba se véve azokat, akik 'magukénak mondhatták' ezt a játékot, és emelték a fellegekbe, aminek következménye az, hogy most ennyire hypeolható a Battlefield franchise. Mert ez, hogy csigareflexekkel rendelkező barmok játszanak singleplayert konzolon, konzol-irányítással, ez szimplán hányinger.

Egy mid-low játékos egérrel és billentyűvel mint én, kb 3x gyorsabban reagálok mint akármelyik konzol hero (kivéve persze az autista őstehetségeket).
Kojin meg netbookkal, mobilnettel, csajos laptopegérrel is bealáz mindenkit, ahogy köztudott, szóval vele nem is példálózok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.