De a több lőszeres tár kamu, ugyanis az szerveroldali változtatást igényel, amihez moddolt szerver kell, ami meg nincs.
Lehet, hogy mindenkinek ugyanolyan gépe van, de ahhoz gagyibb irányítás, sokszor egyszerűsített játékmenet jár...köze lehet ahhoz, hogy a konzolokon alapvetően a fiatalok gyerekek játszanak. Őket mondjuk nem nagy kunszt belőni kis gyakorlással kontrolleren, de hát kinek mi.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
