28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SYSTEM SHOCK 2 HELP!!!



Írd ide hozzászólásod:

kiskorúbézoltán
kiskorúbézoltán [123]
Üdv !

Van egy problémám a progival , a psi-amp használatakor a képernyő színes négyzetekre esik szét , original a game , patch-el és anélkül is ezt csinálja . Próbáltan gyári asus driverrel és detonatorral is , végigpróbáltam a különböző felbontásokat is de semmi nem segített . Ha van valakinek megoldása (vagy egy tippe) a dologra kérem ne fogja vissza magát .

Vissza

Fórumszabályzat