28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

medve91
medve91 [143]
nagy várom ezt ajátékot. ha minden jól megy február végén-március elején meg lesz a PS4-em és már alig fogom várni hogy kézhez kapjam. Remélem nem kell majd Karácsonyig várni rá. Ha a hírek igaznak bizonyulnak akkor szeptember környékén jelenhet majd meg! Reméljük!

Murzsa Roland

Vissza

Fórumszabályzat