28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Vajon az hogyan fog majd játékállást importálni, aki az első két részt PC-n, ezt pedig PS4-en fogja végigjátszani? Sehogy szerintem, de talán majd beállíthatjuk a dolgokat a korábbi döntéseink alapján.

Amúgy köszi az összefoglalót, még jobban csorgatom a nyálam.
Ez amúgy idén jön?

Ja, és ha már így belekezdtem:
Ha valaki tervezi elolvasni a könyveket és újra végigtolni a játékokat, akkor annak van valami ajánlott sorrendje?

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat